Icom IC-M25EURO Radiotelefon morski kieszonkowe VHF

982,77 zł
Brutto

IC-M25 Euro jest niezwykle lekki, waży zaledwie 220g. Jego smukły korpus o grubości 30,5 mm jest niezwykle wygodny w obsłudze. Duży wyświetlacz LCD i wycinane laserowo przyciski o zakrzywionym kształcie są dobrze rozplanowane i zapewniają prostą i prostą obsługę.

W rzeczywistości ekran LCD IC-M25 jest o 30% większy niż jego poprzednik, IC-M23, co pozwala wyraźnie zobaczyć numer kanału i ikony stanu.

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Radiotelefon morski IC-M25 jest niezwykle płaski i wytrzymały przenośny radiotelefon o sprawdzonej jakości ICOM. Unosi się na powierzchni wody i błyska raz w wodzie - dzięki czemu jest dobrze widoczny w ciemności.
Wspaniałe funkcje połączone ze stylem to cechy nowego pływającego morskiego radia VHF IC-M25 firmy Icom, które unosi się i miga po upuszczeniu do wody. 
IC-M25 jest niezwykle lekki, waży zaledwie 220g. Jego smukły korpus o grubości 30,5 mm jest niezwykle wygodny w obsłudze. Duży wyświetlacz LCD i wycinane laserowo przyciski o zakrzywionym kształcie są dobrze rozplanowane i zapewniają prostą i prostą obsługę. W rzeczywistości ekran LCD IC-M25 jest o 30% większy niż jego poprzednik, IC-M23, co pozwala wyraźnie zobaczyć numer kanału i ikony stanu.
Pływak z migającą czerwoną diodą LED
IC-M25 unosi się na wodzie po upuszczeniu. Nie tylko miga wyświetlacz LCD i podświetlenie klawiszy na przednim panelu, ale także czerwona dioda LED miga przez tylny panel pokazując miejsce radia, dzięki czemu można je łatwo odzyskać. IC-M25 również unosi się na wodzie, nawet gdy podłączony jest opcjonalny mikrofon HM-213.
11-godzinna żywotność baterii.
Wbudowana bateria litowo-jonowa 1500 mAh zapewnia 5 W mocy nadawania i pozwala na 11 godzin (w przybliżeniu) długiej pracy*. * Typowa praca z Tx (Hi): Rx: czuwanie=5:5:90
Ładowanie przez USB
IC-M25 posiada złącze Micro-B USB i może być ładowany za pomocą dostarczonego zasilacza sieciowego BC-217 w około 3 godziny. Z IC-M25* można używać ładowarek USB innych firm, takich jak zapalniczki lub akumulatory do telefonów komórkowych do ładowania smartfonów, tabletów lub aparatów cyfrowych. * IC-M25 akceptuje wejście 5V/1A (maks.). Nie gwarantuje się korzystania z produktów stron trzecich.

99 Przedmioty

Zobacz także