CeeCoach

CeeCoach jest nowoczesnym bezpłatnym systemem, który umożliwia komunikację grupową do 6 osób, wykorzystującą technologię Bluetooth. CeeCoach jest bardzo prosty w obsłudze. Obsługa urządzenia CeeCoach;

Warto zauważyć, że do jego obsługi wystarczą trzy duże przyciski. Nawet trudne warunki oraz rękawiczki nie powinny być przeszkodą. Urządzenie komunikacyjne dla grup CeeCoach jest także doskonałym rozwiązaniem dla jeźdzców, którzy często nie słyszą komend swoich trenerów.

Urządzenie CeeCoach zapewnia świetną jakość dźwięku, dzięki czemu wszystkie przekazywane informacje są naprawdę dobrze słyszane przez użytkownika. Jakość jest na tyle dobra, że w słuchawkach da się zrozumieć dokładnie każde słowo, nawet jeśli przebywa się w głośnych warunkach.

Warto zauważyć, że CeeCoach działa bez dostępu do sieci komórkowej. Urządzenie jest także bardzo lekkie i można je nosić przy pasie.

Zalety urządzenia CeeCoach:

Producent zastosował również szeroki spektrum różnych częstotliwości, dzięki czemu nie powstają żadne zakłócenia, nawet jeżeli w jednej chwili korzysta z urządzenia kilka grup, które są odrębne. Jest to doskonały produkt dla ośrodków treningowych i szkółek, ponieważ zapewnia dobry dźwięk oraz wolne ręce. Treningi od dwóch do sześciu osób mogą być w ten sposób doskonale wspomagane.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że urządzenie komunikacyjne jest całkowicie bezpieczne, a do tego niezawodne. Zasięg Bluetooth sięga nawet 500 metrów i działa niezależnie od reszty urządzeń. Przyciski natomiast są na tyle duże, że można je spokojnie obsłużyć bez potrzeby patrzenia.

Bateria jest bardzo wydajna, umożliwia nawet 10 godzin nieprzerwanej rozmowy oraz trzy dni bez ładowania w trybie pełnej gotowości. Może działać nawet w ujemnej temperaturze. W sprzedaży są dostępne również akcesoria do CeeCoach, takie jak zestawy bezprzewodowe słuchawkowe.

CeeCoach - bezkonkurencyjni w komunikacji dla grup do 6 osób-radiotelefony.net.pl

Aktywne filtry