Radiotelefony cyfrowe Motorola

Radiotelefony cyfrowe Motorola MotoTrbo dzięki technologii cyfrowej zapewniają dwukrotnie większą pojemność, lepszą czystość dźwięku, 40% dłuższą żywotność baterii i zintegrowane aplikacje do przesyłania danych. Wersje z wyświetlaczem i bez wyświetlacza; wersje GPS i inne niż GPS; UHF i VHF z maksymalnie 160 kanałami. Przenośne radiotelefony są standardowo dostarczane z zatapialną baterią litowo-jonową IMPRES ™ 1500 mAh, pojedynczą ładowarką IMPRES i dwuletnią gwarancją oraz roczną usługą naprawczą.

Radiotelefon cyfrowy Motorola to wyjątkowe urządzenie, które będzie działało, gdy telefony komórkowe - z różnych względów - zawiodą. Radiotelefon to radiostacja nadawczo-odbiorcza, która umożliwia porozumiewanie się głosem na niewielkie odległości. W przeciwieństwie do telefonów komórkowych radiotelefon cyfrowy Motorola DMR może sprawnie działać bez infrastruktury sieci. W końcu do komunikacji nie wykorzystuje stacji bazowych.

Doskonały dla służb

Motorola DMR jest chętnie wykorzystywana przez służby. To urządzenie, które umożliwiają kontakt na niewielkich odległościach. Takie radiotelefony doskonale sprawdzają się nawet w najtrudniejszych sytuacjach, bo nie są tak wrażliwe na warunki atmosferyczne oraz wstrząsy, jak nowoczesne telefony komórkowe. Radiotelefon Motorola DMR oraz podobne do niego urządzenia mogą okazać się szczególnie ważne w sytuacji wyjątkowego zagrożenia - wojny lub klęsk żywiołowych, które zniszczyłyby stacje retransmisyjne. W takim wypadku kontakt pomiędzy przedstawicielami służb może zostać utrzymany pomimo trudnych warunków, co ma kluczowe znaczenie dla obronności kraju oraz sprawności przeprowadzania akcji ratunkowych. 

Radiotelefon cyfrowy Motorola na nagłe wypadki

Nie ulega wątpliwości, że dobre radiotelefony cyfrowe są pewnego rodzaju zabezpieczeniem na wypadek sytuacji awaryjnej. Można jednak korzystać z nich także do celów amatorskich. To świetny sprzęt dla miłośników survivalu oraz osób, które z różnych względów często przebywają poza zasięgiem stacji bazowych. To świetny sprzęt dla miłośników żeglowania, wspinaczki, wędrówek po górach, campingów, a nawet grzybobrania. Dzięki niezależności od zasięgu telefonii komórkowej radiotelefon cyfrowy Motorola DMR można wykorzystać do wezwania pomocy z dowolnego miejsca. Może on też być wykorzystywany do kontaktu pomiędzy członkami jednej ekspedycji, którzy chcą się nawzajem ostrzec o możliwym zagrożeniu.

Aktywne filtry