Motorola DP-1400 VHF analogowo-cyfrowy radiotelefon w klasie IP-54

1 587,00 zł
Brutto

Model Motorola Dp-1400  jest w wersji cyfrowej jak i analogowej. Nie ma wyświetlacza, obsługuje 16 kanałów oraz spełnia normę IP-54- ochrona przed wnikaniem pyłu i wody. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Prosty i niedrogi przenośny, analogowo-cyfrowy radiotelefon DP1400 zapewnia wydajne połączenie pracowników.

Dzięki połączeniu najlepszych funkcji łączności radiotelefonicznej z technologią analogową i cyfrową model DP1400 zapewnia elastyczność potrzebną do zaspokajania Twoich rosnących potrzeb. Możesz zachować zgodność z istniejącą flotą urządzeń analogowych, po czym przejść na rozwiązania cyfrowe, kiedy uznasz, że zależy Ci na lepszej jakości dźwięku, poprawie zasięgu i możliwości wykonywania większej liczby połączeń. Model DP1400 wyposażony jest w pojemny akumulator, który nie tylko zapewnia zasilanie przez całą zmianę, lecz także jest odporny na uderzenia i wstrząsy podczas codziennej eksploatacji, dzięki czemu ten radiotelefon będzie zawsze gotowy do użycia.

Jest to idealne urządzenie do codziennego użytku dla tych, którzy chcą mieć doskonałą łączność i pełną zgodność z rodziną radiotelefonów MOTOTRBO.

Model DP1400 to proste, niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie, które da Twoim pracownikom dostęp do wszystkich funkcji łączności głosowej. Łączność radiowa to technologia, którą wdrażają firmy na całym świecie, by zapewnić błyskawiczną, wyraźną i niezawodną komunikację.

Wybór radiotelefonu to rozsądna decyzja. To bardziej wytrzymałe, niezawodne i tańsze rozwiązanie niż smartfony. Urządzenie tego typu są także łatwiejsze w obsłudze w miejscu pracy, ponieważ zapewniają błyskawiczną łączność między grupami pracowników za naciśnięciem jednego przycisku.

Radiotelefony łączą pojedynczych użytkowników i całe zespoły w zakładzie, umożliwiając koordynację projektów i jeszcze lepszą współpracę. Dzięki niezawodnej i łatwej w obsłudze łączności radiotelefon DP1400 pomaga pracownikom działać skuteczniej, wydajniej i bezpieczniej.Dzięki radiotelefonowi MOTOTRBO DP1400 Twoja działalność odbywa się bezproblemowo, a biznes może się skuteczniej rozwijać.

Zobacz także