Radiotelefony

Wszędzie tam, gdzie liczy się błyskawiczna komunikacja, radiotelefon jest niezastąpionym narzędziem pracy.

Dzięki wysokiej mobilności oraz niezależności od przekaźników naziemnych radiotelefony są powszechnie używane przez wojsko, służby ratunkowe, marynarzy, pilotów oraz ochroniarzy.

Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów i właśnie dlatego przygotowaliśmy wybór modeli od renomowanych producentów, takich jak ICOM, Motorola i HQT.

Niezależnie od tego, czy znajdziesz się w powietrzu, na morzu czy pod ziemią, korzystając z radiotelefonu, zawsze pozostaniesz w kontakcie.

Oferujemy szeroki wybór certyfikowanych radiotelefonów cyfrowych, radiotelefonów na pasmo wolne PMR, radiotelefony ATEX dopuszczonych do użytku na terenie całej Unii Europejskiej.

W naszym asortymencie znajdują się poręczne krótkofalówki przeznaczone do użytku osobistego, a także profesjonalne radiotelefony cyfrowe oraz radiotelefony sieciowe, które obsługują sieć komórkową, Wi-Fi oraz technologię Bluetooth.

Na naszych klientów czeka katalog dedykowanych modeli, stworzonych do pracy w trudnych warunkach, takich jak wyrobiska podziemne czy tankowce, gdzie wymagane są rozwiązania iskrobezpieczne ze względu na zagrożenie wybuchem.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników, dostarczamy również urządzeń odpornych na wodę oraz pył, które poradzą sobie w pojazdach bez zadaszenia lub podczas komunikacji w czasie deszczu. W naszym sklepie znajdują się także radiotelefony lotnicze, spełniające wszystkie normy oraz certyfikaty, potrzebne do pracy na pokładzie samolotu lub śmigłowca.

Aktywne filtry