WZMACNIACZ sygnału radiowego HQT HS-8600 BDA VHF - ANALOGOWY, BEZPRZEWODOWY, KONWENCJONALNY

36 900,00 zł
Brutto

Wzmacniacz umożliwia zwiększenie obszaru działania sieci radiowej wszędzie tam, gdzie sygnał ze stacji bazowej czy przemiennika nie dociera lub jego jakość jest niewystarczająca.  

HS-8600 sprawia, że jest to urządzenie łatwe w obsłudze i instalacji,retransmitujące symultanicznie wzmocnione sygnały radiowe bez konieczności rezerwowania dla potrzeb retransmisji dodatkowych kanałów radiowych. Oprogramowanie HS-8600 umożliwia zdalne zarządzanie HS-8600 przez sieć publiczną GSM. Wysokie stopnie ochrony przed wodą i pyłem sprawiają, że HS-8600 może być instalowany w niemal każdym środowisku pracy.

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dzięki wbudowanemu modułowi selektywnego wyboru kanału, wzmacniacz HS-8600 BDA może wzmacniać selektywnie sygnały radiowe, regenerować słaby sygnał odebrany przed wzmocnieniem i przekazywać czysty, stabilny, wzmocniony sygnał dalej przez zainstalowany system antenowy.

HS-8600 jest kompatybilny z systemami MOTOTRBO, NEXEDGE, iDEN, TETRA, MPT-1327, LTR i APCO25 jak również z sieciami konwencjonalnymi VHF i UHF.

Wzmacniacz sygnału może być stosowany w tunelach, dla pokrycia zasięgiem sieci radiowej dróg oraz w transporcie szynowym. Rozwiązanie pozwala na znaczne obniżenie kosztów budowy sieci dzięki ograniczeniu ilości koniecznych do zainstalowania stacji bazowych systemu.

Modułowa budowa HS-8600 sprawia, że jest to urządzenie łatwe w obsłudze i instalacji,retransmitujące symultanicznie wzmocnione sygnały radiowe bez konieczności rezerwowania dla potrzeb retransmisji dodatkowych kanałów radiowych. Oprogramowanie HS-8600 umożliwia zdalne zarządzanie HS-8600 przez sieć publiczną GSM.

Wysokie stopnie ochrony przed wodą i pyłem sprawiają, że HS-8600 może być instalowany w niemal każdym środowisku pracy.

Dzięki zastosowaniu wzmacniacza mocy o wysokiej liniowości oraz filtru dupleksowego wysokiej klasy, HS-8600 wycina zniekształcenia intermodulacyjne i niepożądane szumy.