Ceecoach 2 duo-radiotelefony.net.pl
  • Ceecoach 2 duo-radiotelefony.net.pl

CEECOACH 2 DUO urządzenie komunikacyjne dla grup do 6 osób

202 274,00 zł
Brutto

CEECOACH 2 duo zapewnia lepszy, bardziej wydajny trening jeździecki i oferuje większą swobodę ruchu niż kiedykolwiek wcześniej dzięki obsłudze zestawów słuchawkowych Bluetooth.

Dzięki CEECOACH 2 aż 6 użytkowników może rozmawiać ze sobą na odległość do 500 metrów, co zapewnia trwałą poprawę sukcesu coachingowego. Nie ma potrzeby korzystania ze smartfonów lub sieci komórkowych. Wszystkimi funkcjami urządzenia można sterować za pomocą zaledwie 3 przycisków, a jego falista konstrukcja oznacza, że CEECOACH 2 można obsługiwać nawet w rękawiczkach i bez patrzenia na urządzenie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zalety CEECOACH 2

Nadaje się do zestawów słuchawkowych Bluetooth: CEECOACH 2 obsługuje bezprzewodowe zestawy słuchawkowe z profilem HSP dla jeszcze większej swobody ruchu.

Znakomita jakość głosu: CEECOACH 2 zapewnia wyraźną, zrozumiałą komunikację nawet przy dużym hałasie w tle i na znaczne odległości.

Idealny dla szkół jeździeckich: idealne narzędzie trenerskie dla 2 do 6 osób.

Bardziej niezawodne niż standardowe systemy radiowe: CEECOACH 2 umożliwia wolne od zakłóceń połączenie Bluetooth na odległość do 500 metrów bez potrzeby korzystania ze smartfonów lub sieci komórkowych.

W zestawie przewodowy zestaw słuchawkowy (2 zestawy są dostarczane z zestawami Duo).

 

Prosty i bezpośredni

Kompatybilny z innymi modelami CEECOACH: wszystkie urządzenia z gamy CEECOACH mogą być używane razem.

Elastyczny podział ról: każdą jednostkę można łatwo zdefiniować jako moderatora lub uczestnika. Oznacza to, że nie ma potrzeby stosowania specjalnych urządzeń nadawczych i odbiorczych, a grupy można łatwo rozszerzać.

Technologia pełnego dupleksu: dwukierunkowa komunikacja między moderatorem a uczestnikiem (uczestnikami) jest możliwa przez cały czas, tzn. Obie strony mogą rozmawiać i słuchać.

Możliwe jest równoczesne użycie: po sparowaniu urządzeń CEECOACH nakładanie się częstotliwości jest niemożliwe. Ułatwia to jednoczesne trenowanie kilku grup.

Łatwość użycia: wszystkimi funkcjami urządzenia można sterować za pomocą zaledwie 3 przycisków - nawet bez patrzenia na urządzenie.

Wydajna bateria: do 10 godzin rozmów i do 3 dni w trybie gotowości.

Nowy produkt