Marki

 • 3M

  3M

 • Ceecoach
 • HQT

  HQT

  HQT Science & Technology (Shenzhen) Co, Ltd. jest jednym z 3 wiodących, najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów sprzętu profesjonalnej łączności radiotelefonicznej w Chinach. HQT specjalizuje się w produkcji, R&D i serwisie rozwiązań dla profesjonalnych systemów łączności radiowej. Ponadto HQT aktywnie rozwija produkty DMR, zarówno w zakresie infrastruktury jak i terminali których sprzedaż ma się rozpocząć jeszcze w 2013 roku. Produkty HQT są zgodne z normami i certyfikatami z ISO9001/ISO14001, CE / FCC, RoHS. Firma HQT jest członkiem DMR Association.

 • HQT

  HQT

  Radiotelefony, akcesoria i systemy HQT

 • Icom

  Icom

  Icom Inc. to firma z siedzibą w Osace w Japonii, która jest producentem produktów do komunikacji bezprzewodowej. Od momentu powstania Icom w 1954 roku, mamy długą historię jako zaufany producent naziemnego radia mobilnego, radia amatorskiego, radia morskiego, produktów nawigacyjnych, radia lotniczego i odbiorników komunikacyjnych.

  Icom w swojej ofercie oferuje radiotelefony morskie, radiotelefony amatorskie

 • Motorola
 • MotoSMRT Liberator'15

  MotoSMRT Liberator'15

  System profesjonalnej łączności motocyklowej

 • Pei Tel
 • Tetra

  Tetra

  Radiotelefony TETRA 

 • TITAN

  TITAN

  Titan Communication Systems ma 20-letnie doświadczenie w niestandardowych rozwiązaniach audio do komunikacji o znaczeniu krytycznym. UNIKALNE POŁĄCZENIE TECHNOLOGII I RZEMIOSŁA.

  Titan Communication Systems jest wiodącym producentem mobilnych rozwiązań audio i produktów do komunikacji krytycznej.  Doskonałość w zakresie technologii, doświadczenie w inżynierii i rygorystyczna kontrola jakości w każdym procesie to główne kierunki działalności, co sprawia, że ​​Titan jest niezawodnym wyborem. Producent zestawów audio, zestawy słuchawkowe ,rozwiązania audio dla straży pożarnej, policji , wojska, o znaczeniu krytycznym , niezawodnym. 

 • Wireless Pacific X10DR bezprzewodowy mikrofonogłośnik

  Wireless Pacific X10DR bezprzewodowy mikrofonogłośnik

  Bezprzewodowe cyfrowe przekaźniki samochodowe X10DR to najnowocześniejsza alternatywa, skrupulatnie opracowana, aby zapewnić wyjątkową, światowej klasy, krytyczną komunikację naziemną poza pojazdem dla profesjonalnych użytkowników dwukierunkowych radiotelefonów komórkowych.

  Od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 roku, bezprzewodowe mikrofonogłośniki dalekiego zasięgu Wireless Pacific X10DR są obecnie powszechnie używane przez straż pożarną, pogotowie ratunkowe, policję, instalacje elektryczne, drogi, leśnictwo oraz szeroką gamę innych użytkowników robót publicznych i dużych korporacyjnych użytkowników radiotelefonów komórkowych na całym świecie.

  Co najważniejsze, X10DR zapewnia i utrzymuje integralność Twojej inwestycji we współdzielone, sytuacyjne, oparte na grupie, mobilne rozwiązanie dwukierunkowej łączności radiowej, zapewniając to ostatnie łącze w bezproblemowym łączeniu zespołu z dala od pojazdów.

  Modele  najnowszej generacji Wireless Pacific X10DR Elite Plus uwalniają moc Twojego mobilnego radia, jak nigdy dotąd! Porozmawiaj 500 metrów od pojazdu – ogólnie rzecz biorąc, dużo dalej niż większość zdecyduje się przejść, a następnie włączyć tryb przekaźnikowy i możesz przejść kolejne 250 metrów przez partnera lub dedykowaną słuchawkę przekaźnikową. Idealny, gdy musisz podróżować głębiej do budynków lub innych miejsc poza zasięgiem wzroku.