Laryngofon taktyczny iskrobezpieczny TITAN TM-PIL z PTT

883,00 zł
Brutto

Laryngofon taktyczny TITAN z PTT zapewnia dobrą komunikację w hałaśliwym i cichym otoczeniu. Gardło to idealne akcesorium, gdy potrzebna jest dyskrecja. Laryngofon Titan z PTT to zestaw komunikacyjny na przewodnictwo kostne z wygodnym przyciskiem push-to-talk. Zestaw został zaprojektowany i wykonany dla użytkowników pracujących w środowiskach o wysokim poziomie hałasu. Transponder wychwytuje tylko wibracje z krtani użytkownika, skutecznie blokując źródła hałasu w tle. Titan TM-PIL ma uniwersalną regulowaną klamrę na gardle, a lekkie słuchawki z dźwiękowym dźwiękiem są dostarczane z różnymi silikonowymi wkładkami dousznyKluczowe zalety:

-Mikrofon gardłowy z akustycznymi słuchawkami

-Regulowany pasek na gardło

-Wygodne dopasowanie

-Kabel spiralny

-Gniazdo Nexus

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Laryngofon taktyczny iskrobezpieczny TITAN z wbudowanym PTT. Iskrobezpieczny mikrofon krtaniowy z wbudowanym PTT i słuchawką akustyczną. Jest to oczywisty wybór dla osób pracujących w trudnych warunkach, takich jak pożar i ratownictwo.

Laryngofon taktyczny iskrobezpieczny  TITAN z PTT ma regulowaną klamrę na gardło, która pasuje każdemu i zapewnia wygodę.

Tuba akustyczna jest wyposażona w różne silikonowe zatyczki do uszu, aby zapewnić użytkownikowi najwyższy komfort.

Numer części: EX-TM-PIL Numer ATEX: COMU ALEX795

inline PTT, który można obsługiwać w rękawiczkach, a PTT można przymocować do munduru za pomocą tylnego klipsa. Laryngofon taktyczny TITAN  można podłączyć bezpośrednio do radia lub za pomocą wielu adapterów. Numer części: EX-TM-PIL Numer ATEX: COMU ALEX795

Wbudowany przycisk PTT,  można obsługiwać w rękawiczkach, a samo PTT można przymocować do munduru za pomocą tylnego klipsa.

Laryngofon TITAN można podłączyć bezpośrednio do radiotelefonu lub za pomocą wielu adapterów. 

Specyfikacja:

Mikrofon: Mikrofon elektretowy

Impedancja: 32 omy

Stopień ochrony IP: IP56

Waga: 110g

Temperatura pracy: od -20 ° C do + 50 ° C

Temperatura przechowywania: od -30 ° C do + 60 ° C