IC-A25CE radiotelefon lotniczy Icom ręczny

2 200,00 zł
Brutto

Następna generacja Icom z wbudowanym GPS i Bluetooth®

Modele IC-A25CE spełniają wymagania radiowe ETSI EN 300 676-2. Moc wyjściowa zwiększona do 6 Watów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

IC-A25CE 8.33KHZ / 25KHZ VHF radiotelefon lotniczy

IC-A25CE 8.33KHZ / 25KHZ VHF radiotelefon lotniczy ręczny to najnowsze radio z ICOM. To wycięta wersja swojego Big Brother, IC-A25NE, zapewniająca tylko przeanalizowanie i nawias. Posiada 6 watów mocy wyjściowej, stylowy nowoczesny design, łatwy w użyciu interfejs i duży 2,3-calowy telewizor LCD w połączeniu z zapewnieniem stresu, prostą obsługę lotu. Obiekt 8.33 kHz / 25 kHz jest idealny dla klientów, którzy chcą łatwego do korzystania z radia.


2.3-calowa duża wysoka widoczność LCD

Duży, wysoki kontrast, bardzo widoczny LCD zapewnia dobrą czytelność, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Częstotliwość pracy jest wyświetlana w dużych znakach, dzięki czemu można go rozpoznać w skrócie. Ponadto opcja Tryb noc umożliwia łatwe oglądanie w warunkach słabego oświetlenia.


Łatwy w obsłudze interfejs

Często używane funkcje są przypisane do TEN-Key Pad i możesz bezpośrednio uzyskać dostęp do żądanej funkcji. Powiększona klawiatura płaska zapewnia płynną i szybką obsługę.


Moc wyjściowa o wysokości 6 watów

W przypadku rozszerzonego pokrycia komunikacji, moc wyjściowa została zwiększona do około 6 W typowa (PEP) 1,8 W (nośnik) w porównaniu z IC-A24E (5 / 1,5 W (PEP / Carrier)).


Przypomnij sobie "Flip-flop"

IC-A25ce przechowuje ostatnie dziesięć kanałów. Możesz łatwo przypomnieć te kanały za pomocą klawiszy kierunkowych, pokrętła kanału lub klawiatury. Jest to wygodne do przełączania kilku kanałów. Możesz także swobodnie edytować (zamień, usuwać i zmienić kolejność) przechowywane kanały przywołane.


Inteligentna bateria

Dostarczany BP-288, 2350 mAh typowy inteligentny akumulator, zapewnia do 10,5 godziny * czasu pracy. Możesz sprawdzić stan akumulatora na ekranie stanu baterii. Jest to bardzo przydatne do optymalnego utrzymania ładowania i konserwacji zdrowia baterii.

* Typowa operacja z TX: RX (max.audio): Standby = 5: 5: 90. (Bluetooth® Off, GPS)


Inne funkcje

• Odstępy kanału 8,33 / 25 kHz

• IP57 Wodoodporna konstrukcja

• Połączenie antenowe BNC

• Klucz awaryjny 121.5 MHz

• Watch priorytetowy

• Skanowanie VFO, skanowanie kanału pamięci, skanowanie priorytetowe

• anl (limiter automatycznego szumu) do redukcji szumów

• Funkcja tonowa boczna pozwala usłyszeć głos za pomocą zewnętrznego zestawu słuchawkowego lotnictwa

• Wewnętrzna zdolność VOX

• 300 kanałów pamięci (w 15 grupach pamięci) z 12-znakowymi nazwami


Dwie wersje są dostępne zarówno dla IC-A25CE, jak i IC-A25NE

Pakiet "Sport" jest dostępny łączenie nadajnika IC-A25CE lub IC-A25NE z BP-289 AA AA baterii, kabel zapalniczki CP-20 papierosów z konwerterem DC-DC, Klips MB-133, antenę FA-B02AR i pasek ręczny .


Pakiet "PRO" jest dostępny łączenie nadajnika IC-A25CE lub IC-A25NE z baterii BP-288 LI-ION, Kabel zestawu słuchawkowego OPC-2379, Kabel Desktop Słuchawkowy BC-224 Rapid, CAP-20 AC, CP-20 Kabel zapalniczki papierosów z konwerterem DC-DC, klipsem do paska MB-133, antenę FA-B02AR i pasek ręczny.

515