Icom IC-A25NE / IC-A25CE radiotelefon lotniczy

2 200,00 zł
Brutto

Następna generacja!

Modele spełniają wymagania radiowe ETSI EN 300 676-2.

Na tej podstawie można je stosować w Niemczech do niektórych zastosowań (patrz także Dziennik Urzędowy Federalnej Agencji Sieci 17/2017 z 6 września 2017 r .; Vfg 83/2017).

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Moc transmisyjna RF o mocy 6 W

Dla większego zasięgu, moc wyjściowa została zwiększona w porównaniu do poprzednika IC-A24E (5 / 1,5 W PEP / nośnik) do około 6 W typ. (PEP) / 1,8 W typ. (Nośnik).

Łatwy w użyciu interfejs użytkownika

Często używane funkcje są przypisane do klawiszy na 10-klawiszowej klawiaturze, aby można je było wywoływać bezpośrednio. Powiększona płaska klawiatura umożliwia płynną i szybką obsługę.

Zdjęcie pokazuje IC-A25NE.

2,3-calowy, czytelny wyświetlacz LC

Wysoki kontrast i 2,3-calowa przekątna charakteryzują wyświetlacz LC, którego informacje można łatwo odczytać nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Częstotliwość pracy pokazana dużymi cyframi natychmiast przyciąga wzrok, a tryb nocny ułatwia czytanie w ciemności.

Wznawianie kanałów za pomocą „flip-flop” IC-A25NE / CE automatycznie zapisuje dziesięć ostatnio używanych kanałów, dzięki czemu można je łatwo przywołać ponownie za pomocą klawiszy nawigacyjnych, 10-klawiszowej klawiatury lub przycisku wyboru kanału. To sprawia, że ​​przełączanie między różnymi kanałami, takimi jak kanały NAV i COM (w IC-A25NE) jest bardzo wygodne. Ponadto zapisane kanały przywracania można dowolnie edytować (zamieniać, usuwać, zmieniać kolejność).

Wbudowany

moduł Bluetooth® do obsługi bez użycia rąk Do połączenia ze słuchawkami Bluetooth® innych producentów, IC-A25NE ma wbudowany moduł Bluetooth®, dzięki czemu można go wygodnie obsługiwać bez użycia rąk. Jeśli korzystasz z opcjonalnego zestawu słuchawkowego Bluetooth® VS-3, dostępna jest również funkcja monitorowania.

Inteligentny akumulator z precyzyjnym wyświetlaniem stanu

Dostarczony akumulator BP-280 (typ 2350 mAh) Jest inteligentny i pozwala na do 10,5 godziny * pracy. Stan naładowania można sprawdzić na wyświetlaczu stanu akumulatora. Jest to przydatne, aby optymalnie go załadować i wykorzystać jego żywotność.

Dalsze właściwości

pyłoszczelny i wodoodporny IP57 │ Możliwa praca z 6 bateriami alkalicznymi AA w pojemniku na baterie BP-289 │ Gniazdo anteny BNC │ Przycisk połączenia alarmowego dla 121,5 MHz │ Monitorowanie priorytetów │ Wyszukiwanie VFO, pamięci i priorytetów │ ANL (automatyczny ogranicznik hałasu ) w celu redukcji szumów │ funkcja monitorowania w celu sprawdzenia własnej transmisji głosu │ wbudowany VOX │ 300 kanałów pamięci (w 15 grupach pamięci) z 12-znakowymi nazwami │ Odstępy między kanałami 8,33 kHz

Funkcje nawigacyjne * (dla IC-A25NE)

Nawigacja VOR

CDI (Course Deviation Indicator) jest dokładnie jak prawdziwy instrument VOR i pokazuje odchylenie od kursu.

OBS (Omni Bearing Selector) pozwala na zmianę kursu z pierwotnego planu lotu

Wyświetlacz TO-FROM pokazuje zależność między własnym samolotem a kursem wybranym za pomocą OSB.

Funkcja ABSS (Automatic Bearing Set System) pozwala ustawić bieżący kurs jako nowy kurs w zaledwie dwóch krokach.

Funkcja wyszukiwania najbliższych stacji

Ta funkcja obsługuje wyszukiwanie najbliższych stacji naziemnych. Wyszukuje je na podstawie informacji w pamięci stacji, która zawiera również dane GPS. Aby korzystać z funkcji wyszukiwania, dane pozycji i częstotliwości poszczególnych stacji naziemnych muszą być wstępnie zaprogramowane.

Wbudowany odbiornik GPS z uproszczoną nawigacją po punktach orientacyjnych

Uproszczona nawigacja po punktach orientacyjnych prowadzi do miejsca docelowego, uzyskując dostęp do bieżących danych pozycji GPS (w tym GLONASS i SBAS). Nawigacja po punktach orientacyjnych ma dwie funkcje: bezpośrednią nawigację i nawigację według planu lotu. IC-A25NE może przechowywać do 10 planów lotów i 300 punktów na drodze.

Plany lotów z aplikacjami Android ™ lub iOS ™

Jeśli masz zainstalowane urządzenie RS-AERO1A (Android ™) lub RS-AERO1I (iOS ™) na swoim urządzeniu, możesz tworzyć plany lotów z urządzeniem Android ™ / iOS ™ i przesłany do IC-A25NE przez Bluetooth®. Dostępne są następujące funkcje: Utwórz plan lotu, ustaw Direct-To NAV, wyświetl informacje o planie lotu i informacje o punktach trasy.

Zdjęcie pokazuje przykład mapy RS-AERO1I © 2017 Google Dane mapy, © 2017 Google

* W różnych krajach mogą być wymagane dodatkowe certyfikaty. W związku z tym skontaktuj się z lokalnymi władzami.

Dostarczone akcesoria (IC-A25NE # 13 i IC-A25CE # 23)

Akumulator BP-288 | Pojemnik na baterie BP-289 | Szybka ładowarka BC-224 | Zasilacz sieciowy BC-123SE do BC-224 | Kabel adaptera zestawu słuchawkowego OPC-2379 | Antena FA-B02AR | Zaczep do paska MB-133 | Pasek na nadgarstek

Dostarczone akcesoria (IC-A25CE # 33)

Akumulator BP-288 | Szybka ładowarka BC-224 | Zasilacz sieciowy BC-123SE do BC-224 | Antena FA-B02AR | Zaczep do paska MB-133 | Pasek na nadgarstek

515
100 Przedmioty