Icom IC-A120E radiotelefon do samolotu

4 800,00 zł
Brutto

Icom IC-A120E to Radiotelefon do samolotów na pasmo VHF.

Radiowa naziemna stacja lotnicza do użytku mobilnego z aktywną funkcją redukcji szumów i opcją Bluetooth®.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Model radiotelefony Icom IC-A120E spełnia radiowe wymagania techniczne ETSI EN 300 676-2.

Na tej podstawie IC-A120E może być używany w Niemczech do niektórych zastosowań (patrz także Dziennik Urzędowy Federalnej Agencji Sieci 17/2017 z 6 września 2017 r .; Vfg 83/2017).

CHARAKTERYSTYKA

Icom IC-A120E jest łatw w użyciu i bardzo łatwy do odczytania

Wyświetlacz radiowy z matrycą punktową jest łatwy do odczytania, dzięki czemu można łatwo rozpoznać znaki i symbole. Użytkownicy mają możliwość bardzo łatwego wprowadzania kanałów pamięci i innych ustawień za pomocą elementów sterowania na panelu przednim, chociaż można to ograniczyć dla różnych funkcji w zależności od wstępnego programowania.

Aktywna

redukcja szumów (ANC) Obecnie dostępna funkcja ANC (aktywne tłumienie interferencji) redukuje szumy tła sygnałów nadawczych i odbiorczych. Ta funkcja jest szczególnie przydatna na lotniskach, gdzie hałas z silników lub silników może znacząco wpłynąć na komunikację radiową. Automatyczny ogranicznik interferencji (ANL) * działa na zakłócenia impulsowe, takie jak te spowodowane zapłonem pojazdu.

* Funkcji ANL i ANC nie można używać jednocześnie.

Można użyć opcjonalnego zestawu słuchawkowego Bluetooth®

Jeśli opcjonalny moduł Bluetooth® UT-133A jest zainstalowany w IC-A120E, radio można bezprzewodowo połączyć z zestawem słuchawkowym Bluetooth® innych producentów. Podczas korzystania z opcjonalnego zestawu słuchawkowego Icom Bluetooth® VS-3 dostępna jest również funkcja monitorowania.

Ochrona przed pyłem i wodą zgodnie z IP54

IC-A120E jest chroniony zgodnie z IP54 przed wnikaniem pyłu i wody. Dlatego można go instalować i obsługiwać w otwartych pojazdach bez zadaszenia.

Automatyczne wyszukiwanie i funkcja podwójnego zegarka

Jeśli podłączysz mikrofon do uchwytu mikrofonu i aktywowana zostanie odpowiednia funkcja, wyszukiwanie rozpocznie się automatycznie. Alternatywnie funkcję podwójnego zegarka można również włączyć automatycznie po podłączeniu mikrofonu. Po wyjęciu mikrofonu z uchwytu wyszukiwanie zatrzymuje się w zależności od wstępnego programowania kanału priorytetowego lub kanału aktualnie wyświetlanego na wyświetlaczu.

Funkcja monitorowania

Korzystając z zestawu słuchawkowego innej firmy wraz z opcjonalnym adapterem zestawu słuchawkowego OPC-871A, można słuchać zestawu słuchawkowego w swoim własnym języku. Podczas korzystania z mikrofonu podręcznego można również usłyszeć własny sygnał transmisji.

Opcjonalny mikrofon głośnikowy HM-217

Odbiór sygnałów można również usłyszeć przez głośnik wbudowany w mikrofon HM-217. Przyciski góra / dół z przodu mikrofonu i dwa programowalne przyciski (P1 / P2) umożliwiają bezpośredni dostęp do często używanych funkcji.

Inne funkcje

W sumie 200 kanałów pamięci o nazwach do 12 znaków / Możliwe zasilanie 12 V i 24 V / 8,33 kHz i odstępy kanałów 25 kHz / Moc wyjściowa 36 W (PEP) / dualwatch i wyszukiwanie priorytetowe / ochrona hasłem / Programowalny komputer / Komendy CI-V do zdalnego sterowania / Brama RoIP VE-PG3 do sprzęgania z innymi urządzeniami radiowymi / Odpowiada europejskiemu oznakowaniu E do instalacji w pojazdach

ZAKRES DOSTAWY

Mikrofon ręczny HM-216 / kabel zasilający / zestaw montażowy (wspornik montażowy „U”) / zawieszenie mikrofonu / bezpieczniki

Więcej informacji można znaleźć w obszarze pobierania

7748