System komunikacji audio TITAN MOTOKIT do kasku motocyklowego

Kliknij by zapytać o cenę.
Brutto

System komunikacji audio TITAN MOTOKIT do kasku motocyklowego

System komunikacji audio TITAN MOTOKIT do kasku motocyklowego opracowany został pełną gamę zestawów audio do kasków motocyklowych oraz do kasków najczęściej używanych. Jesteśmy specjalistami w montażu każdego z tych hełmów z zestawem audio. Istnieje również możliwość zakupu zestawów audio do własnej instalacji.

WYDAJNOŚĆ

Zestaw do komunikacji audio pozwoli na wyraźną komunikację:

• Dla policji miejskiej do prędkości 110 km / h

• Dla policji drogowej do prędkości 180 km / h

KONSERWACJA

Wszystkie komponenty (mikrofon - głośniki - kabel połączeniowy) są wyposażone w miniaturowe wtyczki w celu konserwacji bez użycia narzędzi.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw podkaskowy TITAN MOTOKIT do kasku motocyklowego

Opracowaliśmy zaawansowany system komunikacji audio  TITAN MOTOKIT przeznaczony do kasków motocyklowych. Elementy elektroniczne są zintegrowane z kaskiem bez uszczerbku dla jego wygodnego dopasowania, umożliwiając wyraźną komunikację przy prędkościach do 180 km / h. Nasze rozwiązania motocyklowe są wyposażone w miniaturowe wtyczki, co umożliwia łatwą konserwację bez użycia narzędzi. Głośniki są tak dopasowane, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z uszami, a nasz starannie opracowany uchwyt mikrofonu został zaprojektowany tak, aby mikrofon na wysięgniku znajdował się w wygodnej odległości od ust wewnątrz kasku. Złącze nexus ułatwia bezpośrednie połączenie ze zdalnymi mikrofonami głośnikowymi i jednostkami PTT, które ponownie łączą się z mobilnymi lub przenośnymi radiotelefonami. W ten sposób przełączanie między komunikacją na motorze / poza motorem i między komunikacją w kasku / bez kasku przebiega płynnie, zapewniając motocykliście niezrównaną swobodę ruchów dzięki stałemu, bezpiecznemu i wyraźnemu kontaktowi radiowemu.

*Specjalnie opracowany wodoodporny mikrofon na pałąku zapewnia właściwe ustawienie przed ustami, zapewniając zawsze czysty dźwięk.

*Elementy elektroniczne zostały zintegrowane wewnątrz kasku w taki sposób, aby nie zmniejszać komfortu, jaki zapewnia kask.

*Komponenty elektroniczne zostały zintegrowane wewnątrz kasku w taki sposób, aby nie zmniejszać komfortu, jaki zapewnia kask

Części EPS kasków zostały zmodyfikowane, aby zintegrować głośniki w taki sposób, aby nigdy nie stykały się z uszami użytkownika (wszystkie rozmiary).

Zobacz także