CEOTRONICS CT-MULTICOM MIKROFONOGŁOSNIK Z NEXUS TP-120

1 907,00 zł
Brutto

CT-MultiCom to więcej niż tylko mikrofonogłośnik.

CT-MultiCom jest nowym wielofunkcyjnym urządzeniem zdalnego sterowania wyposażonym w pewne dodatkowe możliwości przyłączeniowe.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

T-MultiCom to więcej niż tylko mikrofonogłośnik. CT-MultiCom jest nowym wielofunkcyjnym urządzeniem zdalnego sterowania wyposażonym w pewne dodatkowe możliwości przyłączeniowe. Dzięki temu jest to nie tylko mikrofonogłośnik, ale można go wykorzystywać do wielu innych celów: oprócz gniazda typu „jack” 3,5 mm do słuchawki dousznej CT / fonowodu, można za pośrednictwem wytrzymałego gniazda Nexus typu „jack” podłączać różne zestawy nagłowne.

Czarny przycisk nadawania PTT opcjonalnie jest oferowany również w kolorze pomarańczowymi zajmuje prawie 50 % powierzchni urządzenia. Przycisk można obsługiwać bez problemu przez rękawice lub łokciem, także wtedy, gdy urządzenie jest schowane ubraniem. Za pomocą dwóch dowolnie programowalnych klawiszy można – w zależności od podłączonego radiotelefonu – sterować głośnością oraz wyłączaniem głosu wbudowanego głośnika.

CT-MultiCom z tyłu ma solidną klamrę obrotową do mocowania przy ubraniu. CT-MultiCom w wersji standardowej posiada stopień ochrony IP65 (ochrona przed bryzgami i strugami wody zgodnie z normą EN 60529). Urządzenie jest również dostępne w wersji ATEX i zgodne z klasą ochrony II 2 G Ex ib IIC T4 zgodnie z dyrektywą 94 / 9 / WE.

W zależności od zastosowanego radiotelefonu, można użyć modelu z przełącznikiem kanałów pomiędzy trybem TMO / DMO (pomiędzy trybem otwartym i bezpośrednim) lub przycisku bezpieczeństwa (z pierścieniem ochronnym). Dioda LED zapewnia wizualną kontrolę każdej funkcji urządzenia.