• Wyprzedaż!
radiotelefon HQT TH2800-radiotelefony.net.pl
  • radiotelefon HQT TH2800-radiotelefony.net.pl
  • HQT TH-2800

HQT TH-2800 Radiotelefon profesjonalny dla branży ochroniarskiej

849,00 zł
Brutto

HQT TH-2800, dostępny w dwóch wersjach VHF lub UHF, to profesjonalne przenośne radio dwukierunkowe o nowoczesnym wyglądzie, wielu funkcjach, stabilnej pracy i szerokim zakresie częstotliwości. 

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jest to radiotelefon profesjonalny, który sprawdzi się znakomicie zarówno w hotelach, jak i na placu budowy.

Dostęp do częstotliwości VHF (136-174 MHz) lub UHF (400-470 MHz), kompaktowe rozmiary oraz łatwość użytkowania czynią z tego modelu jeden z najpopularniejszych radiotelefonów na rynku.

HQT TH-2800 umożliwia błyskawiczną komunikację dwukierunkową w wybranym zakresie częstotliwości, a dzięki funkcji kodowania i dekodowania CTCSS/CDCSS możesz mieć pewność, że rozmowa nie trafi do niepowołanych uszu. Właśnie te zalety sprawiają, że HQT TH-2800 to chętnie wybierany radiotelefon dla ochrony.

Głośno i wyraźnie

HQT TH-2800 został wyposażony w mocny głośnik oraz wydajny układ audio, który zapewnia wyraźny dźwięk nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki czułemu układowi zbierającemu dźwięk radiotelefon nie tylko wykorzystuje możliwość wydawania komend głosowych, ale również pozwala na cichą rozmowę przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku. Funkcja Squelch na życzenie odcina słabe sygnały oraz redukuje szumy, co umożliwia pozbawioną zakłóceń komunikację z innymi urządzeniami.

Do zadań specjalnych

Uniwersalność HQT TH-2800 czyni z tego modelu znakomity wybór dla firm ochroniarskich, pracowników sklepów czy magazynierów. Wysoka odporność na pył i wodę – stopień ochrony oraz szczelności urządzenia to IP54 – sprawia, że ten model to doskonały radiotelefon na produkcje lub plac budowy.

Wyjścia audio, które jest takie samo jak w modelu CP-040, umożliwiają podpięcie akcesoriów, takich jak zestawy słuchawkowe, dzięki czemu HQT TH-2800 można używać nawet bez użycia rąk. Razem z wydajnym akumulatorem oraz funkcją automatycznego przejścia w stan oszczędzania energii przy braku sygnału przychodzącego lub wychodzącego, model TH-2800 oferuje najwyższą jakość w umiarkowanej cenie.

50 Przedmioty

Zobacz także