MOTOROLA GP340 RADIOTELEFON DLA KOLEI z certyfikatem UTK
Radiotelefon GP340 posiada świadectwo Dopuszczenia do Eksploatacji wydane przez Urząd Transportu Kolejowego.
Radiotelefon Motorola GP340 VHF jest najpopularniejszym radiotelefonem stosowanym mi. w kolejnictwie, gdzie proste rozwiązanie zawsze sprawdza się zawodowcom, którzy muszą stale być w kontakcie.
Regulamin sklepu
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Radiotelefon Motorola GP340 jest profesjonalnym i wytrzymałym radiotelefonem dla użytkowników wymagających wysokiej jakości radia.
Doskonale nadaje się dla zawodowców jakimi jest mi. branża Kolejnictwa, którzy potrzebują dostępu do więcej niż jednego kanału – ten model posiada ich aż 16. Radiotelefony to świetny sposób na usprawnienie funkcjonowania organizacji, zwiększenie produktywności i wydajności, ale także poprawę warunków BHP. Są szczególnie przydatne dla osób, które ze względu na specyfikę swojej pracy wykonują ją w pojedynkę, z dala od zespołu.
Najważniejsze funkcje Motorola GP340:
Korzystanie z radiotelefonu Motorola GP340 jest proste, a sam model wyposażony jest w obsługę następujących funkcji:
-
Sygnalizacja – dzięki wgranemu oprogramowaniu możliwa jest Private Line™ oraz 5-tonowa selektywna.
-
Skanowanie – ta funkcja zapewnia sprawne śledzenie aktywności na różnych kanałach, z możliwością odpowiedniego reagowania i nadawania na aktualnie aktywnym.
-
Kompresja głosu X-pand™ – dzięki odpowiednim podzespołom otrzymujesz wyraźny, czysty i mocny dźwięk, bez względu na zakłócenia. Dodatkowo niski poziom ekspansji umożliwia redukcję szumów obecnych często podczas przerwy w rozmowie.
-
Sygnalizacja ratunkowa – za pomocą jednego przycisku możesz wysłać wezwanie ratunkowe do wcześniej zaprogramowanego numeru odbiorcy lub grupy odbiorców.
-
Transmisja sterowana głosem (VOX) – zastosowanie akcesoriów, takich jak zestaw nagłowny z funkcją VOX pozwala na obsługę radiotelefonu bez użycia rąk.
-
Regulowany poziom mocy – nadawczą moc urządzenia można ustawić na dwie wartości – niższa wydłuży czas użytkowania akumulatora, natomiast wyższa umożliwi przesyłanie sygnału na większą odległość.
-
„Szeptanka” – ta funkcja odpowiedzialna jest za zwiększenie czułości mikrofonu, dzięki czemu osoba mówiąca bardzo cicho będzie wyraźniej słyszalna przez odbiorców.
-
Rozszerzanie funkcjonalności – do urządzenia można dodać specjalne płytki, które rozszerzą jego funkcjonalność. Przykładowo element szyfratora zapewni poufność rozmów, a SmarTrunk II umożliwi niedrogą realizację łączności trunkingowej. Voice Storage z kolei jest rejestratorem głosu, który przechowuje i odtwarza wiadomości.
-
Obejście – daje możliwość korzystania z systemu przemiennikowego, a nawet jego pominięcie i bezpośrednią łączność pomiędzy radiotelefonami, które nie znajdują się daleko od siebie.
-
Ograniczenie czasu nadawania – nałożenie limitu na użytkowanie kanału, co zwiększa efektywność jego wykorzystania.
-
Przekazywanie wywołań – jeśli nie ma w danej chwili możliwości odbioru wywołania, można je przekazać do innego odbiornika.