MOTOROLA XTK446 RADIOTELEFON

823,00 zł
Brutto

Uzyskaj przewagę nad konkurencją dzięki lekkiemu radiotelefonowi Motorola XTK446. Bądź w kontakcie z pracownikami, zwiększ wydajność i popraw bezpieczeństwo oraz poziom satysfakcji klienta, zapewniając wyraźną i natychmiastową komunikację za dotknięciem przycisku. Ten poręczny radiotelefon, ważący zaledwie 200 gramów z baterią, można zabrać ze sobą wszędzie.

Jest gotowy do użycia zaraz po rozpakowaniu i nieskomplikowany w obsłudze.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Lekki i poręczny: Doskonale nadaje się do codziennego użytku.

Dzięki lekkiej konstrukcji nie stanowi obciążenia. Niewielkie rozmiary sprawiają, że mieści się zarówno w dłoni, jak i w kieszeni. Jest odporny na uderzenia i wstrząsy dzięki zastosowaniu wysokich standardów produkcji, zapewniających maksymalną wytrzymałość i niezawodność.

Odporny na pył i ochlapywanie wodą: Nie trzeba obawiać się pyłu ani wody. Radiotelefon XTK446 spełnia normę IP54 dotyczącą ochrony przed działaniem pyłu i wody, dzięki czemu zachowuje wydajność w każdych warunkach.

Łatwość obsługi: Produkt jest gotowy do użycia natychmiast po rozpakowaniu.

Nie trzeba go dostrajać. Wystarczy włączyć i można rozmawiać. Duży podświetlany wyświetlacz o rozmiarach 32x18 mm oraz klawisze wpuszczone w obudowę ułatwiają i usprawniają obsługę.

Brak dodatkowych kosztów: Używanie radiotelefonu jest bardzo korzystne cenowo, ponieważ nie wiążą się z nim żadne licencje ani umowy, a korzystanie z pasma częstotliwości PMR446 jest bezpłatne i nie wymaga licencji.

Zasięg: Łączność do 8 km (5 mil) w zależności od ukształtowania terenu i warunków pracy.

Nie wymaga obsługi ręcznej dzięki wykorzystaniu zaawansowanej funkcji aktywacji głosowej (VOX): Użyj zestawu słuchawkowego i rozmawiaj bez obsługi ręcznej z włączonym trybem aktywacji głosowej.

Porozumiewanie się ze współpracownikami nie musi już oznaczać przerwy w pracy. Monitorowanie pomieszczeń: Radiotelefon umieszczony w pomieszczeniu odbiera i przesyła wszelkie odgłosy i dźwięki do urządzenia nasłuchującego bez konieczności naciskania przycisku nadawania (PTT). Redukcja zakłóceń: 121 kodów eliminacji zakłóceń dla każdego z 8 kanałów zapewnia szeroką gamę ustawień umożliwiających redukcję zakłóceń.

Zawsze wiesz, że nadchodzi połączenie: Tryb cichy z alarmem wibracyjnym zapewnia niezawodność i dyskrecję komunikacji w sytuacjach, gdy trzeba zachować ciszę.