Motorola Tetra MTP3100, Tetra MTP-3100

Kliknij by zapytać o cenę.
Brutto

Wytrzymały i bezpieczniejszy Model Tetra MTP3100 przenośny spełnia najwyższe standardy jakości, a nawet je przekracza we wszystkich 11 kategoriach normy MIL-810. T

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

MTP3100 nie jest już produkowany ani dostępny w regionie EMEA. Sugerowanym produktem zastępczym jest seria MTP3000.

Model Tetra MTP3100 jest zoptymalizowany pod kątem doskonałej jakości dźwięku i trwałości do użytku we wszystkich rodzajach hałaśliwych i wymagających sytuacji, w których bezpieczeństwo użytkownika jest najważniejsze. Ten podstawowy radiotelefon dla użytkowników TETRA zapewnia łatwą migrację z radia analogowego na cyfrowe. Ułatwia przejście na TETRA. Dla doświadczonych użytkowników TETRA ten radiotelefon jest nadal potężną jednostką wyposażoną w świetne funkcje. Przenośny radiotelefon MTP3100 TETRA zapewnia wysoką wydajność i niezawodność wymaganą do zwiększenia produktywności pracowników i zapewnienia bezpieczeństwa użytkownika. Wykorzystując najlepsze cechy dwukierunkowego radia publicznego, MTP3100 został zaprojektowany tak, aby zapewnić głośną i wyraźną komunikację nawet w środowisku pracy o dużym natężeniu hałasu. .

Zbudowany, aby trwać / bezpieczniej

MTP3100 został wykonany na najwyższym poziomie jakości i przekracza wszystkie 11 kategorii w standardzie MIL-810. Ponadto, podobnie jak wszystkie radiotelefony Motorola TETRA, MTP3100 został zaprojektowany tak, aby przejść test przyspieszonej żywotności symulujący ponad 5 lat użytkowania; testy te zapewniają, że wytrzyma on najtrudniejsze warunki i zapewnią trwałość, która pomaga obniżyć koszty wsparcia w całym cyklu życia.

Zobacz także