Motorola Tetra MTP3200

Kliknij by zapytać o cenę.
Brutto

Radiotelefon Tetra MTP3200 który wyglądem i sposobem obsługi nie różni się od modelu MPT3100, został przystosowany do pracy w systemach GPS i Bluetooth oraz zoptymalizowany pod kątem jakości dźwięku i wytrzymałości, z myślą o zastosowaniu w hałaśliwym i trudnym środowisku, które wymaga zachowania szczególnej ostrożności.

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dla doświadczonych użytkowników systemu TETRA ten radiotelefon stanowi zaawansowane urządzenie o ogromnych możliwościach, takich jak łączność Bluetooth, dzięki której można nawiązywać połączenia z akcesoriami bezprzewodowymi i urządzeniami towarzyszącymi, w tym ze skanerami i drukarkami.

Przenośny radiotelefon TETRA MTP3200 działa szybko i niezawodnie, aby umożliwić komfortową pracę i zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników. Oferuje funkcje wykorzystywane w radiotelefonach używanych przez służby bezpieczeństwa publicznego. Zapewnia łączność o wysokiej jakości dźwięku nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu.

Wytrzymały i trwalszy

Model MTP3200 spełnia najwyższe standardy jakości, a nawet je przekracza we wszystkich 11 kategoriach normy MIL-810. Tak jak wszystkie radiotelefony TETRA firmy Motorola, model MTP3200 także pomyślnie przeszedł test przyspieszonej eksploatacji będący symulacją pięciu lat użytkowania. Test ten daje pewność, że urządzenie zniesie najtrudniejsze warunki, a jego trwałość przyczyni się do obniżenia kosztów serwisowania w cyklu eksploatacyjnym.

Jedno urządzenie do komunikacji w krytycznych sytuacjach

Radiotelefon MTP3200 korzysta ze wszystkich zalet technologii cyfrowej TETRA, dzięki czemu cały personel może reagować szybciej, pewniej i bezpieczniej. Te zalety to np. wyjątkowa jakość dźwięku z przesyłaniem głosu w pełnym dupleksie, łączność z centralami PABX i sieciami PSTN, połączenia indywidualne i grupowe, połączenia priorytetowe i alarmowe, usługi transmisji krótkich wiadomości (SDS) oraz usługi lokalizacyjne. Kolejną zaletą modelu MTP3200 jest ochrona, która charakteryzuje przesyłanie sygnałów cyfrowych w systemie TETRA. W połączeniu z funkcją wzajemnego uwierzytelniania model MTP3200 stanowi bezpieczną platformę komunikacyjną.

Prosty, lecz efektywny interfejs użytkownika / łatwiejszy

Aby zminimalizować koszty szkolenia personelu, w modelu MTP3100 wykorzystano przystępny interfejs użytkownika znany z telefonów komórkowych. Urządzenie jest ponadto wyposażone w duży wyświetlacz, który można skonfigurować jako czarno-biały lub kolorowy, obsługujący 65 536 kolorów i duże skalowalne czcionki. Wygodę użytkowania zwiększa konfigurowalne menu oraz uproszczona klawiatura, które umożliwiają szybką oraz intuicyjną interakcję z urządzeniem.

Zobacz także