Motorola TETRA MTP3250

Kliknij by zapytać o cenę.
Brutto

Bogate wyposażenie modelu MTP3250, w tym obsługa GPS, sprawia, że w połączeniu z pełną klawiaturą stanowi on kompletne rozwiązanie do pracy w systemie TETRA. Uniwersalny charakter radiotelefonu dodatkowo zapewnia łączność Bluetooth umożliwiająca komunikację z akcesoriami i urządzeniami służącymi do pracy grupowej.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Bezpieczniejszy.

Radiotelefon TETRA został zoptymalizowany pod kątem jakości dźwięku i wytrzymałości, z myślą o zastosowaniu w hałaśliwym i trudnym środowisku, które wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Dźwięk dochodzący z głośnika, bądź z akcesoriów brzmi wyraźnie bez względu na szumy otoczenia. Głośnik Slimport zapewnia równomierną emisję dźwięku niezależnie od miejsca, w którym jest noszony radiotelefon. System automatycznej regulacji wzmocnienia eliminuje konieczność stosowania profili dźwiękowych, ponieważ jest w stanie zaadaptować bardzo głośną lub stonowaną mowę do dalszej transmisji.

Dzięki wysokiej czułości odbiornika model MTP3250 potrafi utrzymać łączność w najbardziej wymagających warunkach na dużych odległościach, w obszarze zabudowanym, zarówno na zewnątrz, jak i w budynkach. Im większa moc urządzenia, tym większy zasięg i sprawność, dlatego Motorola dodała konkurencyjną w branży opcję mocy wyjściowej klasy 3L (1,8 W).

Wytrzymalszy

Model MTP3250 jest wyposażony w dwa nowe złącza o dużej odporności na korozję, wysokiej przewodności i małym oporze przy wkładaniu wtyczek. Złącze boczne ma doskonałą wytrzymałość, zaś dolne wyposażone jest w samoczyszczący mechanizm trudno przystępny dla kurzu i brudu, łatwy w czyszczeniu i zabezpieczony wewnątrz radiotelefonu.

MTP3250 spełnia najwyższe standardy jakości, a nawet je przekracza we wszystkich 11 kategoriach normy MIL-810. Ponadto, tak jak wszystkie radiotelefony TETRA firmy Motorola, model ten pomyślnie przeszedł test przyspieszonej eksploatacji będący symulacją pięciu lat użytkowania. Test daje pewność, że urządzenie zniesie najtrudniejsze warunki pracy, a jego trwałość przyczyni się do obniżenia kosztów serwisowania w cyklu eksploatacyjnym.

Zobacz także