X10DR-wireless-pacific
  • X10DR-bezprzewodowy mikrofonogłośnik
  • X10DR-wireless-pacific

X10DR bezprzewodowy mikrofonogłośnik

3 014,00 zł
Brutto

Bezprzewodowy mikrofonogłośnik X10DR ("Extender") to rewolucyjny bezpieczny bezprzewodowy mikrofonogłośnik, który uwalnia sposób komunikowania się z radiotelefonu mobilnego. Wreszcie, można przeciąć przewód od radiotelefonu w pojeździe i pozostać w łączności do kilkuset metrów od pojazdu.

Modele X10DR:

- X10DR cyfrowy wzmacniacz pojazdów

- X10DR Elite Plus „Pracownik zespołowy”

- X10DR "pracownik indywidualny"

- X10DR  Lite (Rozwiązanie poza pojazdem dla wszystkich innych)

- X10DR Komunikacja z urządzeniami przeciwpożarowymi

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wynalezione przez Wireless Pacific cyfrowe przekaźniki samochodowe X10DR są najnowocześniejszą alternatywą, skrupulatnie opracowaną, aby zapewnić wyjątkową, światowej klasy, krytyczną komunikację naziemną poza pojazdem dla profesjonalnych użytkowników dwukierunkowych radiotelefonów mobilnych.

Bezprzewodowe mikrofonogłośniki dalekiego zasięgu Wireless Pacific X10DR są obecnie powszechnie używane przez straż pożarną, pogotowie ratunkowe, policję, instalacje elektryczne, drogi, leśnictwo oraz szeroką gamę innych użytkowników robót publicznych i dużych korporacyjnych użytkowników radiotelefonów komórkowych na całym świecie.

Bezprzewodowy mikrofonogłośnik X10DR ("Extender") to rewolucyjny bezpieczny bezprzewodowy mikrofonogłośnik, który uwalnia sposób komunikowania się z radiotelefonu mobilnego. Wreszcie, można przeciąć przewód od radiotelefonu w pojeździe i pozostać w łączności do kilkuset metrów od pojazdu.

->X10DR ma moc, zasięg i stabilność radiotelefonu zainstalowanego w pojeździe, trzymany w dłoni lub osadzony wygodnie na ramieniu.

->X10DR ułatwia łączność do bazy u klienta i wśród innych członków zespołu, za pośrednictwem zamontowanego w pojeździe radiotelefonu.

->X10DR  to trwały, lekki, niedrogi i intuicyjny w obsłudze. Wreszcie, użytkownicy radiotelefonów przewoźnych mogą pozostać w kontakcie po za pojazdem łatwo, komfortowo i bezpieczenie. Nadszedł czas, aby uwolnić swój radiotelefon.

-> X10DR zapewnia: komunikacje w pojeździe i po za nim 60m...150m...300m zasięgu po za pojazdem bezproblemową komunikację w grupie, do bazy bezpieczną szyfrowaną komunikację, łatwość obsługi, intuicyjną obudowę dodatkowe akcesoria opcjonalne złącze HIROSE lekkość i wytrzymałość jednocześnie pracę akumulatora przez cały dzień roboczy dodatkowe akcesoria montażowe możliwość podłączenia niemal do każdego radiotelefonu mobilnego.

->X10DR jest bezpiecznym bezprzewodowym mikrofonem, jest w pełni kompatybilny z wszystkimi profesjonalnymi, komercyjnymi radiotelefonami przewoźno-bazowymi, konwencjonalnymi, trankingowymi, analogowymi i cyfrowymi firm Motorola, Kenwood, HQT, Icom, Tait, Simoco, Vertex Standard, Sepura, Cassidian i Hytera. X10DR współpracuje z systemami analogowym i cyfrowy, UHF, VHF, P25, DMR dPMR, Tetra NXDN.

->X10DR zapewnia efektywną kosztowo alternatywę dla systemów, gdzie wymagany jest zasięg do 300m od pojazdu.

->X10DR  bezpieczny bezprzewodowy systemowy mikrofonogłośnik zrewolucjonizuje sposób korzystania z radiotelefonu na zawsze. To czas, aby poczuć się Wyzwolonym.

Co najważniejsze, X10DR zapewnia i utrzymuje integralność Twojej inwestycji we współdzielone, sytuacyjne, oparte na grupie, mobilne rozwiązanie dwukierunkowej łączności radiowej, zapewniając to ostatnie łącze w bezproblemowym łączeniu zespołu z dala od pojazdów.

Modele najnowszej generacji Wireless Pacific X10DR Elite Plus uwalniają moc Twojego mobilnego radia, jak nigdy dotąd! Porozmawiaj 500 metrów od pojazdu – ogólnie rzecz biorąc, dużo dalej niż większość zdecyduje się przejść, a następnie włącz tryb przekaźnikowy i możesz przejść kolejne 250 metrów lub dedykowaną słuchawkę przekaźnikową.

Jest idealny, gdy musisz podróżować w głąb do budynków lub innych miejsc poza zasięgiem wzroku.

Modele X10DR Elite Plus skoncentrowane na zespole roboczym umożliwiają obsługę do trzech słuchawek z jednej bramki samochodowej, tworząc ekskluzywny, całkowicie bezpieczny i prywatny lokalny kanał rozmów telefonicznych AES 128. Umożliwienie Twojemu zespołowi prywatnej komunikacji na miejscu, bez licencji, przy jednoczesnym zachowaniu natychmiastowego dostępu do sieci radiowej hosta. Nowość w 2021 r., wszystkie modele X10DR Elite Plus są teraz w pełni wyposażone w wybierany przez użytkownika tryb pełnego dupleksu do lokalnej obsługi bez użycia rąk.

Nowe modele X10DR Pro Plus są naprawdę zoptymalizowane, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie komunikacji dla samotnych pracowników poza pojazdem, zapewniając w pełni zintegrowaną opcjonalną funkcję monitorowania biometrycznego Mandown, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników zawsze na pierwszym miejscu.

Dołącz do wielu, którzy uznają, że X10DR jest nie tylko sprawdzoną i najbardziej opłacalną alternatywą komunikacji poza pojazdem dla tradycyjnych cyfrowych systemów wzmacniaka pojazdów (DVRS), ale także najlepszą inwestycją w większy zasięg sieci.

Modele X10DR:

- X10DR cyfrowy wzmacniacz pojazdów

- X10DR Elite Plus „Pracownik zespołowy”

- X10DR "pracownik indywidualny"

- X10DR  Lite (Rozwiązanie poza pojazdem dla wszystkich innych)

- X10DR Komunikacja z urządzeniami przeciwpożarowymi

Wyposażenie:

- mikrofonogłośnik bezprzewodowy

- anetna mikrofonogłośnika

- X-Ponder/ładowarka

- antena X-Pondera

- akumulator Li-Ion 1200 mAh

- zaczep do pasa

- gniazdo jack 3,5 mm

- instrukcja obsługi