X10DR bezprzewodowy mikrofonogłośnik

1 720,77 zł
Brutto

Bezprzewodowy mikrofonogłośnik X10DR to bezpieczny, poręczny bezprzewodowy mikrofonogłośnik, który uwalnia sposób komunikowania się z radiotelefonu mobilnego.

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Mikrofonogłośnik  X10DR to bezprzewodowy mikrofonogłośnik do podłączenia radiotelefonu przewoźnego.

X10DR ("Extender") to rewolucyjny bezpieczny bezprzewodowy mikrofonogłośnik, który uwalnia sposób komunikowania się z radiotelefonu mobilnego. Wreszcie, można przeciąć przewód od radiotelefonu w pojeździe i pozostać w łączności do kilkuset metrów od pojazdu.

X10DR ma moc, zasięg i stabilność radiotelefonu zainstalowanego w pojeździe, trzymany w dłoni lub osadzony wygodnie na ramieniu.

X10DR ułatwia łączność do bazy u klienta i wśród innych członków zespołu, za pośrednictwem zamontowanego w pojeździe radiotelefonu.

X10DR  to trwały, lekki, niedrogi i intuicyjny w obsłudze. Wreszcie, użytkownicy radiotelefonów przewoźnych mogą pozostać w kontakcie po za pojazdem łatwo, komfortowo i bezpieczenie. Nadszedł czas, aby uwolnić swój radiotelefon.

 X10DR zapewnia: komunikacje w pojeździe i po za nim 60m...150m...300m zasięgu po za pojazdem bezproblemową komunikację w grupie, do bazy bezpieczną szyfrowaną komunikację, łatwość obsługi, intuicyjną obudowę dodatkowe akcesoria opcjonalne złącze HIROSE lekkość i wytrzymałość jednocześnie pracę akumulatora przez cały dzień roboczy dodatkowe akcesoria montażowe możliwość podłączenia niemal do każdego radiotelefonu mobilnego.

X10DR jest bezpiecznym bezprzewodowym mikrofonem, jest w pełni kompatybilny z wszystkimi profesjonalnymi, komercyjnymi radiotelefonami przewoźno-bazowymi, konwencjonalnymi, trankingowymi, analogowymi i cyfrowymi firm Motorola, Kenwood, HQT, Icom, Tait, Simoco, Vertex Standard, Sepura, Cassidian i Hytera. X10DR współpracuje z systemami analogowym i cyfrowy, UHF, VHF, P25, DMR dPMR, Tetra NXDN.

X10DR zapewnia efektywną kosztowo alternatywę dla systemów, gdzie wymagany jest zasięg do 300m od pojazdu.

X10DR  bezpieczny bezprzewodowy systemowy mikrofonogłośnik zrewolucjonizuje sposób korzystania z radiotelefonu na zawsze. To czas, aby poczuć się Wyzwolonym.

Wyposażenie:

- mikrofonogłośnik bezprzewodowy

- anetna mikrofonogłośnika

- X-Ponder/ładowarka

- antena X-Pondera

- akumulator Li-Ion 1200 mAh

- zaczep do pasa

- gniazdo jack 3,5 mm

- instrukcja obsługi

100 Przedmioty