Motorola Tetra MTM800

Kliknij by zapytać o cenę.
Brutto

Motorola TETRA MTM800 jest bezproblemowy dostęp do łączności głosowej i transmisji danych, wszędzie tam i zawsze wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Radiotelefon TETRA MTM800 został zaprojektowany do pracy w najbardziej wymagających warunkach, w których łączność i jej szybkość mają kluczowe znaczenie. Dzięki gamie akcesoriów, radiotelefon może być montowany na desce rozdzielczej samochodu, w motocyklu oraz na biurku. Może być też wykorzystywany wyłącznie jako modem dla aplikacji danych. Duży wyświetlacz graficzny i dedykowany przycisk alarmowy sprawiają, że radiotelefon MTM800 ten jest idealny do zastosowań w sektorach bezpieczeństwa publicznego, w pogotowiu ratunkowym, transporcie publicznym lub w przemyśle. Radiotelefon MTM800 wykorzystuje najnowszą architekturę TETRA firmy Motorola, która obejmuje wydajny procesor, powiększoną pamięć i szerokopasmową platformę radiową. Dodatkowo wbudowanie odbiornika GPS i wsparcie szyfrowania wzdłuż całego łącza (End-to-End) zapewniają najnowocześniejszą technologię w naszej wiodącej na rynku gamie radiotelefonów TETRA.

W odpowiedzi na rosnące wykorzystanie mobilnej transmisji danych, MTM800 oferuje obsługę wielokanałowej pakietowej transmisji danych IP, zapewniającej nawet czterokrotnie szybszą transmisję danych niż w radiotelefonach TETRA pierwszej generacji, co zwiększa efektywność zapytań do baz danych i przesyłania plików.

     

Funkcje lokalizacyjne systemu GPS*

Zwiększone bezpieczeństwo i wydajność użytkownika dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS o wysokiej czułości. Wykorzystując najnowszą technologię półprzewodnikową, otwiera on drzwi do wyspecjalizowanych usług automatycznego śledzenia pojazdów i zarządzania zasobami – gwarantując, że właściwy personel zostanie wysłany w odpowiednie miejsce w możliwie najkrótszym czasie. To rozwiązanie również obejmuje całkowicie rezydentne oprogramowanie pozwalające na sterowanie różnymi parametrami GPS drogą radiową – minimalizując potrzebę wycofywania pojazdów w celu przeprogramowania radiotelefonów.

     

Szyfrowanie wzdłuż całego łącza End-to-end Encryption (E2E)

Całkowicie zintegrowana technologia szyfrowania End-to-End (E2E) zaspokaja potrzeby bezpieczeństwa nawet najbardziej wymagających użytkowników. Radiotelefon MTM800 będąc częścią kompletnego rozwiązania E2E firmy Motorola, przy użyciu oprogramowania Advanced Key Management firmy, oferuje obsługę wielu algorytmów szyfrowania oraz przesyłania kluczy drogą radiową (Over-the-Air-Keying). Moduł E2E (UCM) może być zainstalowany fabrycznie, w kraju dostawy albo doinstalowany w przyszłości, w zależności od ewoluujących potrzeb użytkowników.

Zobacz także