Motorola TETRA MTP850

Kliknij by zapytać o cenę.
Brutto

Radiotelefon Motorola MTP850

wykorzystuje szeroką gamę najnowszych technologii – opracowanych w odpowiedzi na wiele rzeczywistych wymagań klientów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Radiotelefon Motorola MTP850

Tetra MTP 850 wykorzystuje szeroką gamę najnowszych technologii – opracowanych w odpowiedzi na wiele rzeczywistych wymagań klientów. Od użytkowników z sektora publicznego, takich jak służby ratownicze czy wojsko, do przedsiębiorstw komercyjnych w branżach tak różnych, jak usługi użyteczności publicznej, sprzedaż detaliczna, budownictwo, logistyka i transport – potrzeba zwiększonego bezpieczeństwa nigdy nie była tak ważna jak obecnie.

Prawdziwie kolorowy. Prawdziwie oryginalny

Nowoczesny, podobny do stosowanego w telefonach komórkowych interfejs użytkownika wykorzystuje kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Od zapytań do baz danych do przesyłania obrazów - kolorowy wyświetlacz radiotelefonu MTP850 (65 000 kolorów) umożliwia przesyłanie wyraźnych zdjęć, map oraz ilustracji.

Bezpieczeństwo poprzez lokalizację

Bezpieczeństwo i wydajność są krytycznymi czynnikami dla każdej organizacji. Przełomowa usługa lokalizacji satelitarnej (GPS) umożliwia natychmiastowe ustalenie miejsca pobytu użytkownika, np. w celu wyboru jednostki mogącej najszybciej udzielić pomocy czy wysłania wsparcia w sytuacji alarmowej.

Pozwala to bardziej efektywnie zarządzać zasobami oraz reagować skuteczniej w sytuacjach zagrożenia życia.

Bezpieczeństwo poprzez sposób zaprojektowania

Wobec rosnącej potrzeby szybszego reagowania na przestępstwa, lepszej widoczności funkcjonariuszy i szerszego wykorzystywania osób pracujących w pojedynkę, rośnie także narażenie na zetknięcie się z przemocą. Tetra MPT850 zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, począwszy od wysokiej jakości transmisji głosu po niewielkie rozmiary. Mając tylko 12,5 cm wysokości jest wygodny do noszenia, ale przyciski wywołania alarmowego i nadawania (PTT) pozostawiono wystarczająco duże, aby zapewnić łatwe ich użycie.

Bezpieczeństwo poprzez bezpieczną łączność

Wraz ze wzrostem wrażliwości przekazywanych informacji rośnie znaczenie utrzymywania prywatnej i bezpiecznej łączności. Motorola MTP850 powstał w oparciu o 30-letnie doświadczenie firmy Motorola w dziedzinie rozwiązań bezpiecznej łączności, dzięki czemu rozmowy głosowe i przesyłane dane są zabezpieczone przed przejęciem przez osoby nieuprawnione.